SUMMER JOB IN VAMA VECHE:
BUCATAR, OSPATAR, BARMAN, CASIER-VANZATOR, LUCRATOR COMERCIAL

CANDIDATUL IDEAL:

- studii medii;
- diploma de calificare (pentru bucatar, ospatar, barman)
- experienta de minim un an (pentru bucatar, ospatar, barman)
- persoana ordonata, disciplinata, dinamica, spirit de initiativa - amabilitate, seriozitate, abilitati de lucru cu publicul

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

RESPONSABILITATI BUCATAR

- pregateste meniul societatii in conformitate cu standardele in vigoare;
- respecta standardele de calitate si normele de igiena de pregartire si pastrare a produselor si semipreparatelor
- mentinerea in bune conditii a aparaturii si ustensilelor;
- respectarea riguroasa a normelor de securitate a muncii;

RESPONSABILITATI BARMAN / OSPATAR

- preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista;
- acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
- cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi.
- servirea exemplara a clientilor;

RESPONSABILITATI CASIER – VANZATOR/ LUCRATOR COMERCIAL MAGAZIN

- operare case de marcat prin scanarea produselor achizitionate de clienti si incasarea banilor
- asigura prezenta la raft a produselor prin completari permanente
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje)
- verificarea datelor de valabilitate a produselor
- ofera clientilor informatii despre produse, preturi, la solicitarea acestora
- participarea la realizarea inventarelor

SE OFERA:

- salariu motivant, corelat cu performantele obtinute
- perioada de instruire
- masa si cazare

DESCRIEREA COMPANIEI:

-compania administreaza restaurantul BIBI Bistro, magazinul BIBI Market si fast-food-ul “ La Botu’ Calului” din Vama Veche, Constanta
- perioada de desfasurare 1 mai – 15 septembrie 2013

APLICA PENTRU ACEST JOB

Daca vrei sa petreci o vara frumoasa cu un job incitant, trimite un e-mail la adresa angajari at bibibistro.ro, cu CV-ul tau, o fotografie si raspunsul la urmatoarele 5 intrebari:

- Pentru ce post aplicati?
- Ce asteptari salariale aveti?
- Incepand cu ce data sunteti disponibil sa va alaturati echipei noastre?
- Care este cea mai mare realizare a dvs?
- Care este cel mai mare esec?

Daca internetul nu este punctul tau forte si nu reusesti sa trimiti e-mail, suna-ne la unul din numerele de telefon afisate pe pagina CONTACT.